Zamów voucher

Wypełnij formularz, aby zarezerwować lot i zamówić voucher
Skontaktuję się z Tobą, aby ustalić szczegóły

Zamów voucher na lot paralotnią

Szukasz prezentu, który okaże się świetną przygodą? Zależy Ci, żeby było to szczególne przeżycie pełne adrenaliny? A może chcesz zaskoczyć swojego ojca na 60. urodziny? Niezależnie od tego, co Tobą kieruje – voucher na lot paralotnią będzie doskonałym wyborem!

Loty widokowe paralotnią w tandemieKraków i okolice

Przelot paralotnią to w pełni bezpieczne przeżycie, dzięki któremu przez kilkadziesiąt minut poczujesz się jak ptak! Od tradycyjnego lotu samolotem odróżnia go brak jakichkolwiek ograniczeń. Czujesz pęd wiatru, a widoki zapierają dech w piersiach. To naprawdę wielka przygoda i doskonały pomysł na prezent! Z doświadczenia wiem, że lot motolotnią sprawdzi się, jako upominek urodzinowy, niespodzianka na osiemnastkę, czy rocznicę ślubu. Możesz być pewny, że taki podarunek na zawsze zapadnie im w pamięć. Kup voucher na lot paralotnią i zaskocz swoich bliskich oryginalnym pomysłem!

Zastanawiasz się, jak wygląda lot tandemowy? Już tłumaczę!

Loty paralotnią, na które możesz wykupić voucher to loty tandemowe, a więc leci obdarowana osoba oraz pilot. Motolotnia wyposażona jest w trajkę – trójkołową konstrukcję, dzięki której nie musi biec przy starcie, a lądowanie jest w pełni bezpieczne. Sam lot odbywa się na wysokości nieprzekraczającej trzech tysięcy metrów, a dodatkowo jest filmowany. Jak widzisz, taki prezent to świetna przygoda, ale też propozycja na aktywne spędzanie czasu. Zapraszam wszystkich mieszkańców Krakowa i okolic – naprawdę warto!

Zamówienie vouchera *

*Kup dziś wykorzystaj kiedy chcesz! Zakupiony voucher możesz wykorzystać w dowolnym terminie w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu.

Moje dane:
Imię i nazwisko osoby obdarowanej:
Wysyłka vouchera:
Podając swój adres będziesz mógł wręczyć voucher osobiście - przyjdzie do Ciebie
Ustawienia/potwierdzenia:

* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane