Cennik

Oferta i ceny przelotów

Voucher na lot paralotnią w przystępnej cenie

Marzy Ci się odlotowy prezent, a może chciałbyś zrobić bliskiej osobie niezwykłą niespodziankę? Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług. Jesteśmy specjalistami od ekstremalnych przeżyć w okolicy Krakowa! Oferujemy lot paralotnią, który z pewnością dostarczy Ci wielu wrażeń. To nie tylko świetny pomysł na rocznicę ślubu, ale też osiemnastkę czy 60. urodziny. Wierzymy, że warto inwestować w doświadczenia, ponieważ to właśnie je będziemy wspominać za wiele lat. Z tego powodu organizujemy pełne doznań loty widokowe paralotnią.

Pomysł na prezent urodzinowy w Krakowie

Jesteś kolekcjonerem wrażeń? Dobrze trafiłeś! Zorganizujemy dla Ciebie aktywne spędzanie czasu w formie lotu motolotnią. Uważamy, że pomysł na tak ekstremalny prezent jest strzałem w dziesiątkę dla wszystkich miłośników adrenaliny. Oczywiście jesteśmy również w stanie przeprowadzić lot paralotnią dla dwojga, który może być oryginalnym podarunkiem na rocznicę ślubu. Postaw na sprawdzone pomysły oraz specjalistów od ekstremalnych przeżyć z Krakowa!

Kraków loty widokowe paralotnią w atrakcyjnej cenie

Zachęcamy do zakupu voucherów na loty paralotnią, które mogą być wykorzystane zarówno na wieczór kawalerski, jak i panieński. Oferujemy profesjonalną, a także bezpieczną obsługę lotu oraz niezapomniane wrażenia. Lot motolotnią może być odlotowym prezentem na osiemnastkę lub na 40. urodziny. Jeśli lubisz sprawiać innym oryginalne niespodzianki, sprawdź nasz cennik już dziś. Gwarantujemy profesjonalne usługi i niezapomniane przeżycia!

Aktualnie dostępne oferty przelotów

  1. Standard (bez wideo): 15 minut lotu, bez wideo - 400 zł
  2. Standard: 15 minut lotu + film w HD z jednej kamery z pokładu - 450 zł
  3. Silver: 20 minut lotu + film w HD z dodatkowymi ujęciami z drugiej kamery ze startowiska - 550 zł
  4. Gold: 25 minut lotu + film w HD z ujęciami z dwóch dodatkowych kamer + drukowany certyfikat - 650 zł
  5. Double Gold: lot dla dwojga z filmowaniem - 800 zł
  6. Double Gold Premium: lot dla dwojga na dwóch paralotniach w tym samym czasie (dwóch pilotów) - 1000 zł
  7. Opcjonalnie możliwość rejestracji dodatkowych ujęć dronem - za dopłatą ustalaną indywidualnie